Fizyonişantaşı I Yaşam Akademisi I Fizyoterapist Eşliğinde Pilates I Reformer

0532 792 53 56

Meme Kanseri Rehabilitasyon / Lenfödem

Meme kanseri dünyada kadınlar arasında görülen tüm kanserlerin yaklaşık %30’unu oluşturur ve kadınlar arasında görülen kanser türleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Meme kanseri, cerrahi girişimlerden ve yapılan uygulamalarından kaynaklanan çeşitli fonksiyon kayıplarına yol açabilmektedir.

 

Bunlar arasında omuz disfonksiyonu(ağrısı ve eklem hareket kısıtlılığı), üst ekstremite kas gücü kaybı ve %5-42 oranında lenfödem gibi lökomotor sistem bozuklukları yanı sıra psikolojik sorunlar sayılabilir. Fizyonişantaşı Yaşam Akademisi’nde cerrahi müdahaleden hemen sonra rehabilitasyon sürecinizde yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyarız. Gerekli olan rehabilitasyon protokollerine tamamiyle sahip olup doğru zamanda doğru paternde yapılacak olan egzersiz ve uygulamalarla ile birlikte yaşam kalitenizin yükselmesi bizim ilk hedefimizdir. Her egzersiz programında olduğu gibi bu özel zamanınızda da kişiye özel egzersiz ve uygulama programınız ile birlikte ilerleme sağlamaktayız.

 

Fizyonişantaşı Yaşam Akademisi’nde fizyoterapist ile rehabilitasyon ve lenfödem seans süreleri değişmektedir. Rehabilitasyon ortalama olarak 30-40 dakika, lenfödem seanslarımız ise ortalama olarak 1.5 saat sürmektedir. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan bilgi alabilirsiniz.

Bizi Tercih Edenler

Sizlerin yorumlarını önemsiyoruz. Daha önce bizlerden hizmet alan kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Uzun süredir yaşadığım boyun ağrılarımdan kurtulmamı sağlayan Sedef hanıma teşekkür ederim gösterdiği ilgiye minnettarım.

  C... A...

  Muhasebeci

  Belimdeki şiddetli ağrı sebebiyle Sedef hanımdan yardım aldım 4. Seanstan sonra egzersizler sayesinde epey toparlandım

   S... D...

   Mağaza Yöneticisi

   Sedef hanım çok güler yüzlü ve profesyonel onunla reformer pilates yapmak çok verimli geldi bana ağrılarım oldukça azaldı.

    H... B....

    Milli Sporcu

    Lenfödem Randevusu

    Lenfödem ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve uzmanımız ile görüşmek için bizlere iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

    “İyi tasarlanmış, doğru ve dengeli birkaç sıralamayla uygulanan basit birkaç hareket, saatlerce yapılan yarım yamalak egzersizlere ve zorlama esneme hareketlerine eşdeğerdir.”

    Joseph Pilates

    Neden Biz

    Çünkü Alanında Deneyimli Fizyoterapist Eşliğinde​

    Fizyonişantaşı’nda alanında deneyimli Fizyoterapistler ve Diyetisyenler eşliğinde hem bilimsel bir plan dahilinde hizmet alacaksınız hem de bunun rahatlığı içerisinde ihtiyaçlarınız ölçüsünde gün geçtikçe sağlam bir şekilde ilerlediğinizi göreceksiniz. 

     

    Fizyonişantaşı’nda aldığınız genel pilates ve danışmanlık hizmetlerinin Fizyoterapist eşliğinde olması birçok pilates merkezleri ile Fizyonişantaşı arasındaki en önemli ayırıcı farktır. Bu sebeple önerilen en güvenli ve bilimsel yöntemler fizyoterapist eşliğinde her an gözetim altında uygulananlardır. 

    En Güvenli Egzersiz Yöntemi

    Deneyimli Fizyoterapistler eşliğinde en güvenli egzersiz yöntemiyle hizmet almış oluyorsunuz.

    Konforlu ve Kaliteli Hizmet

    Kendinizi rahat ve konforlu hissetmeniz yaptığınız işe odaklanmanız açısından da son derece önemlidir.

    Alanında Deneyimli Ekip

    Kişiye özel hazırlanan programlarla kendinizi profesyonel ekibimizin güvencesinde rahat ve her geçen gün ilerleyen bir süreçte bulacaksınız.