Fizyonişantaşı I Yaşam Akademisi I Fizyoterapist Eşliğinde Pilates I Reformer

0532 792 53 56

Face Strong - Yüz Fizyoterapisi

Sağlıklı bir vücut için sağlıklı beslenmeyle birlikte kaslarımıza doğru paternde doğru egzersizler yaptırmanın önemini biliyoruz.

 

Peki yüzümüzdeki kaslar?

 

Peki boynumuzdaki kaslar? Yüzümüzde 46 tane kas vardır. Yüzümüzdeki kasların(bir tane kasımız hariç) vücudumuzdaki kaslardan farkı bir ekleme bağlanmak yerine birbirlerine geçerek birbirlerine bağlanırlar.

Uyguladığımız yöntemlerle yüz ve boyun kaslarınızı güçlendirerek lifting etkisi yaratırken kollajen üretimi tetiklenir, ödem varsa ödem atılımı ile birlikte canlı taze yenilenmiş zinde bir cilt oluşturuyoruz. Tamamen acısız iğnesiz ağrısız yöntemler kullanılmaktadır. Hamilelere ve epilepsi rahatsızlığı olan danışanlarımız dışında herkese uygulanabilir. Yüzünüzde eğerki dolgu ya da botox var ise dolgu/botox işleminizin üstünden 3 hafta geçmesi gerekmektedir.

 

Yaptığımız işlemlerimiz tamamiyle kişiye özel planlanıp uygulanmaktadır.

 

Bizim amacımız sadece yüzümüzde zayıflayan kısımlar ya da kırışıklıklarımız gibi doğal sorunlarımızın hafifletmek değildir; amacımız yüzümüzdeki kaslarımızın önemini unutmadığımız cildimizin sağlığını en başta doğal yöntemlerle desteklediğimiz bütüncül bir yaşam düzenidir.

 

Fizyonişantaşı Yaşam Akademisi’nde face strong seanslarımız yaklaşık 50 dakika sürmekte olup seanslarımız haftada 2-3 seans olarak planlanmaktadır.

Bizi Tercih Edenler

Sizlerin yorumlarını önemsiyoruz. Daha önce bizlerden hizmet alan kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Uzun süredir yaşadığım boyun ağrılarımdan kurtulmamı sağlayan Sedef hanıma teşekkür ederim gösterdiği ilgiye minnettarım.

  C... A...

  Muhasebeci

  Belimdeki şiddetli ağrı sebebiyle Sedef hanımdan yardım aldım 4. Seanstan sonra egzersizler sayesinde epey toparlandım

   S... D...

   Mağaza Yöneticisi

   Sedef hanım çok güler yüzlü ve profesyonel onunla reformer pilates yapmak çok verimli geldi bana ağrılarım oldukça azaldı.

    H... B....

    Milli Sporcu

    Yüz Fizyoterapisi Randevusu

    Klinik Reformer Pilates ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve uzmanımız ile görüşmek için bizlere iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

    “İyi tasarlanmış, doğru ve dengeli birkaç sıralamayla uygulanan basit birkaç hareket, saatlerce yapılan yarım yamalak egzersizlere ve zorlama esneme hareketlerine eşdeğerdir.”

    Joseph Pilates

    Neden Biz

    Çünkü Alanında Deneyimli Fizyoterapist Eşliğinde​

    Fizyonişantaşı’nda alanında deneyimli Fizyoterapistler ve Diyetisyenler eşliğinde hem bilimsel bir plan dahilinde hizmet alacaksınız hem de bunun rahatlığı içerisinde ihtiyaçlarınız ölçüsünde gün geçtikçe sağlam bir şekilde ilerlediğinizi göreceksiniz. 

     

    Fizyonişantaşı’nda aldığınız genel pilates ve danışmanlık hizmetlerinin Fizyoterapist eşliğinde olması birçok pilates merkezleri ile Fizyonişantaşı arasındaki en önemli ayırıcı farktır. Bu sebeple önerilen en güvenli ve bilimsel yöntemler fizyoterapist eşliğinde her an gözetim altında uygulananlardır. 

    En Güvenli Egzersiz Yöntemi

    Deneyimli Fizyoterapistler eşliğinde en güvenli egzersiz yöntemiyle hizmet almış oluyorsunuz.

    Konforlu ve Kaliteli Hizmet

    Kendinizi rahat ve konforlu hissetmeniz yaptığınız işe odaklanmanız açısından da son derece önemlidir.

    Alanında Deneyimli Ekip

    Kişiye özel hazırlanan programlarla kendinizi profesyonel ekibimizin güvencesinde rahat ve her geçen gün ilerleyen bir süreçte bulacaksınız.